Fjalë Kyçe

Rita Ora merr vëmendje me pozat në ballkon derisa ndodhet në New York

Rita Ora merr vëmendje me pozat në ballkon derisa ndodhet në New York

Rita ka tërhequr vëmendje.

Këngëtarja kosovare me famë botërore nuk kaloi as kësaj radhe pa marrë vëmendjen e ndjekësve të saj në instagram, shkruan lajmi.net.

Bukuroshja e famshme realizoi disa poza në ballkon veshur me një set të zi ku nga pjesa e barkut kishte material transparent.

Për pozat nuk duheshin shumë fjalë pasi që Rita përherë di të jetë e hatashme e të zgjojë kureshtje.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by RITA ORA (@ritaora)

“Kjo kërkon një goditje në ballkon dhe më pas disa … përshëndetje NYC!”, shkr0i Rita sipër imazheve.

Ndryshe kënga e saj e fundit është ajo me titull “Sea Side”.