Fjalë Kyçe

Rita Ora ‘ngre’ temperaturat, hoqi rrobat për një pozë para pasqyrës

Rita Ora ‘ngre’ temperaturat, hoqi rrobat për një pozë para pasqyrës

Rita Ora ka zgjedhur që t’i heq rrobat për ta realizuar një fotografi para pasqyrës.
Për këngëtaren Rita Ora provokimet tashmë janë bërë pjesë e përditshmërisë së saj, shkruan lajmi.net.

Me sytjena para pasqyrës, këngëtarja shqiptare u ka kërkuar një favor ndjekësve të saj të shumtë.

“Koha për të larë këtë. Morra një thirrje telefonike në 05:00 dhe dëshironi mua fat”, ka shkruar Rita pranë imazhit me të cilit e bëri ‘nxehtë’.

Rita Ora së fundmi e ka realizuar një intervistë për “The Morning Mash Up” në SiriusXM Hits 1, aty ku edhe u pyet për lidhjen me Andrew Garfieldin.

“A e preferonit Tobey Maguire apo Andrew Garfield si Spider-Man?”, pyeti intervistuesi i SiriusXM.

“Ju po më bëni të kthjellohem në këtë mëngjes”, tha Ora duke buzëqeshur dhe shtoi, “Nuk e shikoj Spider-Man. Kjo është përgjigjja ime”, ka përfunduar këngëtarja