Fjalë Kyçe

Rita Ora performon në “The Voice of Germany”

Rita Ora performon në “The Voice of Germany”

Rita Ora është emër shumë i suksesshëm në industrinë e muzikës.

Rita Ora po e përmbyll suksesshëm edhe një vit, me shumë projekte muzikore dhe numër të pafund të koncerteve, shkruanlajmi.net.

Së fundi, Rita ka bërë të ditur që sonte do të performojë në “The Voice of Germany”, ndërsa duket tejet elegante.

Ajo ka postuar një fotografi, me të cilën shfaqet e veshur me një fustan të kuq elegant, ku dukej për mrekulli.

Kujtojmë që Rita po shijon suksesin e albumittë ri “Phoenix”.