Fjalë Kyçe

Rita Ora rëndon grimin dhe shkurton flokët, befason me pamjen!

Rita Ora rëndon grimin dhe shkurton flokët, befason me pamjen!

Këngëtarja e njohur shqiptare, Rita Ora ka bërë shumë përshtypje me pamjen e saj të jashtme natën e kaluar.

Ajo kishte marr pjesë në shoun televiziv me Jimmy Kimmel, ku edhe kishte performuar.

Por, në imazhet e publikuara nget vet Rita ajo shihet e veshur me pantallona me shumë ngjyrë kombinuar me bluzën e zezë dhe xhaketë.