Fjalë Kyçe

Rita Ora ribashkohet me Andrew Watt?

Rita Ora ribashkohet me Andrew Watt?

Ditë më parë në medie qarkulloi lajmi se Rita Ora ka përfunduar romancën me aktorin Andrew Garfield.

Rita Ora para se të lidhej me Andrew Garfield ishte në lidhje me muzikantin Andrew Watt, shkruan lajmi.net.

Veprimi i fundit ka lënë të kuptohet se këngëtarja është ribashkuar me Andrew Watt, me të cilin kishte pasur raporte miqësore pas ndarjes.

Rita ka postuar një video, në të cilën shfaq një person duke i bërë tatuazh muzikantit, ndërsa fotoja ishte realizuar teksa dyshja po bisedonin me kamerë.

Se a kanë filluar romancë të re Rita dhe Andrew Watt, mbetet të shihet ditëve në vazhdim.