Fjalë Kyçe

Rita Ora shfaqet ‘përvëluese’

Rita Ora shfaqet ‘përvëluese’

Këngëtarja shqiptare, Rita Ora është një nga femrat më seksi shqiptare.

Bukuroshja jonë së fundmi ka hedhur një fotografi në llogarinë e saj personale, Instagram teksa shfaqet vetëm në të brendshme, shkruan lajmi.net.

Ora ka mahnitur të gjithë e cila vë në pah linjat trupore bombastike, për të cilat edhe shquhet nga publiku.

Rita dje ka publikuar projektin e ri muzikor “R.I.P”, në bashkëpunim me Sofia Reys dhe Anitta, projekt ky që ka mbledhur mbi tre milionë shikime në YouTube.

Ndërkohë, ajo po shijon edhe suksesin e këngës së saj solo “Only Want You”, të realizuar edhe me klip.