Fjalë Kyçe

Rita Ora shfaqet si asnjëherë më parë, e ndezi atmosferën në Melbourne

Këngëtarja e njohur shqiptare me famë botërore, Rita Ora turneun e koncerteve e ka filluar në Melbourne të Australisë, shkruan lajmi.net.

Kështu, Rita mbrëmë solli foto e video nga koncerti i saj i cili shihet se është i mbushur plot me fansat e shumtë që ka.

“Disa nga pjesët e mia të preferuara mbrëmë. Faleminderit të gjithë që ishin dhe kapën këto momente”, ka shkruar Ora.

Ndërkohë, artistja shqiptare dje solli videon e këngës “Only Want You”, në duet me reperin amerikan, 6Lack.

 

View this post on Instagram

 

Melbourne night one thank you. Off to Sydney see you tonight! #PhoenixTour 📸 @blairbbrown

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

 

View this post on Instagram

 

Some of my favourite parts from last night. Thanks to all of you who came and captured these moments I love you bots!

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on