Fjalë Kyçe

Rita Ora shkruan për Dafina Zeqirin në Insta, këto janë fjalët për të

Rita Ora shkruan për Dafina Zeqirin në Insta, këto janë fjalët për të

Këngëtaret shqiptare po vazhdojnë të na bëjnë krenarë në arenën ndërkombëtare.

Dafina Zeqiri përmes disa postimeve në llogarinë e saj në Instagram, shkroi fjalë miradie për Rita Orën, Dua Lipën dhe Bebe Rexhën.

Ishte Rita ajo e cila ka ripostuar në faqen e saj statusin e Dafinës, ku tregon se Rita ishte ndër shqiptaret e para që arriti famën më të madhe në botë.

“Më e ëmbla Dafina Zeqiri”, ka shkruar Rita mbi fotografi.

Kujtojmë që Rita Ora po shijon suksesin e albumit “Phoenix” dhe është shumë aktive me koncerte.