Fjalë Kyçe

Rita Ora shpalos disa kujtime nga fëmijëria e saj

Rita Ora shpalos disa kujtime nga fëmijëria e saj

Rita Ora, sonte nisë turneun e saj përreth botës.

Ajo ka publikuar disa fotografi kur ishte e vogël teksa thotë se nuk e kishte menduar se ëndrra e saj do të realizohej, shkruan lajmi.net.

“Përshëndetje është dita e parë e turneut të ‘Phoenix’ këtu janë disa foto të mijat kur mendoja se të bëhesh këngëtare është vetëm një ëndërr e largët. Dhe tani jam duke e bërë me të vërtetë. Shihemi sonte”, ka shkruar Rita.

Ndërkohë nesër artistja shqiptare do ta publikojë këngën e re në bashkëpunim me reperin, 6Lack.