Fjalë Kyçe

Robert Berisha publikon një fotografi ku gjendet me të dashurën e re

Robert Berisha publikon një fotografi ku gjendet me të dashurën e re

Gjatë ditës së djeshme në media ka qarkulluar një fotografi e Robert Berishës me të dashuren e re, ku edhe u zbuluan disa fotografi të ‘çiftit’ në bregdetin turk, shkruan Gazeta Metro.

Ndarja e Nora Istrefit dhe Robert Berishës bëri bujë të madhe në mediat rozë.

Pak ditë para se u ndan, Norës ju pa një unazë e re në gishtin e martesës dhe për këtë u komentua shumë. Mirëpo është Roberti së fundi i cili nuk ja la aspak lehtë derisa u publikuan imazhet me të dashurën e re.

Jessicka Kadiu është modelja shqiptare që sipas burimeve të Prive po etiketohet si ‘e dashura’ e re e Robertit.

Roberti ka postuar një fotografi, ku afër tij shihet modelja shqiptare dhe nuk dihet ende se a kanë ata diçka konkrete në mes vete.

Pra, kjo është foto që vetë Roberti e postoi e ku shihet prezente edhe e dashura e tij Jessica.