Fjalë Kyçe

Robert Berisha dhe Eli Malaj publikojnë këngën ‘Vetëm një mesazh’

Robert Berisha dhe Eli Malaj publikojnë këngën ‘Vetëm një mesazh’

Kanë publikuar projektin e ri muzikor të finalizuar edhe me videoklip.

Këngëtarja nga Shqipëria, Eli Malaj dhe Robert Berisha kanë sjell këngën e re të titulluar “Vetëm një mesazh”, shkruan lajmi.net.

Ky projekt i dyshes është realizuar në mënyrë të veçantë me tekst të Avni Qahilit, muzikë dhe orkestrim të Kristi Pashës e me violinë të Mentor Sylejmanit.

Këngën tashmë mund ta gjeni në kanalin, YouTube ku besohet se do të mirëpritet nga publiku.