Fjalë Kyçe

Roberti: Do të këndoja në dasmën e Norës nëse do të më ftonte

Roberti: Do të këndoja në dasmën e Norës nëse do të më ftonte

Në emisionin e sotëm të “Goca & Gra” në Top Channel është diskutuar një temë mjaft e përfolur.

Bëhet fjalë për raportet me ish-partnerët pas ndarjes, ku tri nga nikoqiret e emisionit janë shprehur kundër, për dallim njërës e cila ka thënë se mban raporte miqësore me ish-të dashurin e saj.

I ftuar në një lidhje direkte për të folur mbi këtë temë ka qenë edhe prezantuesi muzikanti dhe prezantuesi i njohur, Robert Berisha.

Ai ka folur për raportet me nënën e vajzës së tij, këngëtaren Nora Istrefi, duke treguar dyshja ruajnë raport të mirë dhe miqësor për shkak të vajzës së tyre.

Berisha ka thënë secili është i lirë të vazhdojë jetën e tij, por ata që bëhen pjesë duhet të respektojnë marrëdhënien mes tyre.

Ai ka folur për raportet me nënën e vajzës së tij, këngëtaren Nora Istrefi, duke treguar dyshja ruajnë raport të mirë dhe miqësor për shkak të vajzës së tyre.

Berisha ka thënë secili është i lirë të vazhdojë jetën e tij, por ata që bëhen pjesë duhet të respektojnë marrëdhënien mes tyre.