Fjalë Kyçe

Roberti ia uron ditëlindjen vëllait të ish-bashkëshortes

Roberti ia uron ditëlindjen vëllait të ish-bashkëshortes

Nora dhe Roberti edhe pse të ndarë kontaktet nuk kanë ndërmend t’i ndalin.

Që të dy herë pas herë përmes disa postimeve në rrjete sociale dëshmojnë që ende kanë raporte të mira, shkruan Kosovarja.

Por, veprimi i fundit i Robertit befason të gjithë, i cili me shumë dashuri dhe fjalë të mëdha ia uroi ditëlindjen vëllaut të ish bashkëshortes.

Roberti në urimin e tij i ka kujtuar Blendit, se e do shumë.

“Urime datëlindja Bledush, të don Robqiqi”, shkroi Roberti në IntaStory, ku e ka publikuar edhe një fotografi të tij.

Ky veprim sigurisht do ta befasojë edhe këngëtaren.