Fjalë Kyçe

Roma – Porto, formacionet e mundshme

Roma – Porto, formacionet e mundshme

Nga ora 21:00 zhvillohet super takimi në Ligën e Kampionëve mes Romës dhe Portos, shkruan GazetaAlo.

Takimi në fjal zhvillohet në stadiumin Olimpico të Romës.

Tanimë të dyja skuadrat kanë publikuar formaionet e mundshme për këtë përballje.

Formacionet e mundshme:

Roma

Porto