Fjalë Kyçe

Ronaldo dhe Georgina po kujdesen për fizikun e tyre duke ushtruar së bashku në shtëpi

Ronaldo dhe Georgina po kujdesen për fizikun e tyre duke ushtruar së bashku në shtëpi

Dyshja se kanë problem të qëndrojnë të mbyllur në ‘pallatin’ e futbollistit.

Cristiano Ronaldo dhe Georgina Rodriguez për kundër pandemisë së koronavirusit nuk e kanë problem të qëndrojnë fit, shkruan lajmi.net.

Dyshja e cila janë duke qëndruar në shtëpinë luksoze të futbollistit në Portugali kanë ndarë imazhe dhe video gjatë qëndrimit të tyre në karantinë.

Së fundmi ishte super-modelja e cila ka publikuar disa fotografi nga palestra e shtëpisë ku përkundër krizës së koronavirusit çifti po ia del të mbajë në formë fizikun e tyre.