Fjalë Kyçe

Rondela Hajati në krevat, tregon këmbët seksi

Rondela Hajati në krevat, tregon këmbët seksi

Ronela Hajati ka provokuar nga krevati me foton e fundit.

Këngëtarja Ronela Hajati në imazhin që së fundmi e ka ndarë me ndjekësit në Instagram duket tejet seksi me fustanin e shkurtër e të bardhë i cili i ka zbuluar këmbët, shkruan lajmi.net.

‘’Ëhëm’’, ka shkruar ajo pranë postimit, foto pas të cilës ambienti i jashtëm duket tejet përrallor me dritat e qytetit.

‘’Vuj’’ titullohet projekti i fundit i saj, këngë me të cilën  ajo mori pjesë në festivalin ‘’Kënga Magjike’’ dhe rrëmbeu çmimin ‘’Performanca më e mirë’’.

https://www.instagram.com/p/BrxtveTl-t_/?utm_source=ig_embed