Fjalë Kyçe

Ronela asnjë dallim nga kukullat e plastikës

Ronela Hajati vjen si një kukull për së gjalli.

Këngëtarja shqiptare Ronela Hajati kohët e fundit është duke postuar mjaft fotografi tërheqëse dhe interesante, ashtu siç jemi mësuar ta shohim atë.

Edhe fotoja e fundit e publikuar është një nga ato fotot mjaft interesante. Këngëtarja është mes dy kukullave bjonde ku mezi dallohet.

“Oooh zemërm, a të dukem se më intereson? Jam shumë kukull që të më interesojë”, ka shkruar Ronela.