Fjalë Kyçe

Ronela Hajati provokon ashpër në foton e fundit, bën këtë ndryshim

Ronela Hajati provokon ashpër në foton e fundit, bën këtë ndryshim

Ronela Hajati është këngëtarja nga Shqipëria që ka rrëmbyer zemrat e gjithë publikut, shkruan GazetaAlo.

Ajo ka bërë sërish ndryshim në lookun  e saj, dhe provokon ashpër kësaj radhe.

Veshja e saj ngjyrë rozë, grimi në fytyrë e shfaqin atë jashtë mase joshëse dhe tërheqëse./GazetaAlo/