Fjalë Kyçe

Ronela ndryshon stilin

Ronela ndryshon stilin

Ronela hajati ka bërë një ndryshim në pamjen e saj.

Ronela Hajati ishte për pushime në SHBA për disa javë pas një verë të ngjeshur me koncerte dhe projekte muzikore, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja tani është rikthyer në Shqipëri dhe me tu kthyer bëri një ndryshim në pamjen e saj të jashtme, ajo ka ndryshuar stilin e flokëve i ka lyer ato me të kuqe.

Ndryshe, muajin e kaluar Ronela kishte lansuar këngën e sajt të fundit ‘MVP’ e cila u pëlqye shumë nga publiku dhe numëron mbi një milion klikime në Youtube.