Fjalë Kyçe

Ronela provokon në binkine

Ronela provokon në binkine

Këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Ronela Hajati shquhet për linjat e saj.

Kohën e fundit, ajo ka shpeshtuar paraqitjet e saj në rrjetet sociale derisa shfaqet provokative- shkruan IndeksOnline.

Derisa ka pozuar me një palë bikini, Hajati ka nxjerrë në pah format e trupit të saj.

Hajati, nuk përton të tregojë më shumë se që duhet dhe këtë e bën me shumë qejf.

View this post on Instagram

Hajde baby thirrem miss! @iljanstermolli @sagerimakeup ❤️

A post shared by RONELA (@ronelahajatiofficial) on