Fjalë Kyçe

Ronela sjell foto nga Nju Jorku, tregon të pasmet në veshjen e ngushtë

Ronela sjell foto nga Nju Jorku, tregon të pasmet në veshjen e ngushtë

Ronele mori vëmendjen e ndjekësve me fotografinë e fundit.

Ronela Hajati ka udhëtuar së fundi drejt Nju Jorkut, nga ku edhe solli imazhet në rrjete sociale, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja ka ndarë me ndjekësit një fotografi nga Manhattan, ku u shfaq me veshje të ngushtë.

Pantallonat që kishte veshur ajo, ia theksonin të pasmet bombastike Ronelës dhe bënte që e gjithë vëmendja të ishte në atë pjesë të trupit.

“Unë definitivisht e dua këtë qytet”, ka shkruar Ronela.

Kujtojmë se “Lage” titullohet projekti i fundit nga Ronela Hajati, ndërsa ka paralajmëruar këngë të re.