Fjalë Kyçe

Rozana feston ditëlindjen, nuk do ta besoni sa vite ka mbushur

Rozana feston ditëlindjen, nuk do ta besoni sa vite ka mbushur

Rozana Radi sot feston ditëlindjen.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Rozana Radi sot feston ditëlindjen e saj, shkruan lajmi.net.

Ajo ka mbushur plot 41 vite jetë dhe këtë e bëri të ditur nëpërmjet publikimit të një fotografie në Instagram.

“Ne keto 41 vite me e mira qe kam bere per veten time eshte JETA❗️R.Radi 2020”, ka shkruar ajo pranë fotos ku ka pranuar urime të shumta nga familjarë, miq, kolegë e fansa.

https://www.instagram.com/p/CCRymTQlZMq/?utm_source=ig_embed