Fjalë Kyçe

Rrahja e vajzave në emision, mësohet arsyeja pse eskaloi situata

Rrahja e vajzave në emision, mësohet arsyeja pse eskaloi situata

Një situatë e pakëndshme ka ndodhur në “It’s my love”, mes dy konkurrenteve, Albanës dhe Inës.

Vajzat kanë filluar të flasin përnjehërë më pas Ina ka goditur me shuplakë Albanën, e kjo e fundit ia ka shkulur flokët. Por djemtë kanë reaguar shpejtë dhe i kanë ndarë vajzat nga konflikti.

Në paraqitjen e radhës janë dhënë arsye se pse ka eskaluar situata, nga ajo që u tha në emision duket se e gjitha filloi nga fjala e Albanës që i tha Inës me ton të lartë “mshele gojën”.

Për më shumë shihni videot më poshtë në të cilat flitet për këtë situatë.