Fjalë Kyçe

Rrëmbehen dy kosovarë nga personi që i kishin borxh

Rrëmbehen dy kosovarë nga personi që i kishin borxh

Dy persona janë rrëmbyer mbrëmë në Novobërdë.

Sipas Policisë disa persona me forcë ki anë futur në veturë dy viktima meshkuj kosovarë dhe pas një kohe i kanë liruar.

Dyshohet se deri tek incidenti ka ardhur si pasoj e një borxhi.

I dyshuari gjendet në arrati. Rasti është duke u hetuar.

“Novobërdë 15.10.2021 – 15:20. I dyshuar mashkull kosovar në bashkëveprim me disa persona të tjera, me forcë kanë futur në veturë dy viktima meshkuj kosovarë dhe pas një kohe i ka liruar. Dyshohet se deri tek incidenti ka ardhur si pasoj e një borxhi. I dyshuari gjendet në arrati. Rasti është duke u hetuar”, thekson raporti.