Fjalë Kyçe

Rrëshqiti teksa po derdhte mbeturinat, humb jetën 61-vjeçari në Elbasan

Rrëshqiti teksa po derdhte mbeturinat, humb jetën 61-vjeçari në Elbasan

Një 61-vjeçar ka humbur jetën ditën e sotme në Elbasan, pasi ka rrëshqitur teksa po hidhte mbeturinat në kosh.

Mësohet se 61-vjeçari me iniciale Q.K, ndërkohë që ende nuk dihet se cili është shkaku i vdekjes.

“Elbasan / Informacion paraprak Më datë 21.01.2022, rreth orës 21:06, njofton urgjenca e spitalit Elbasan, se shtetasi Q.K , 61 vjeç , banues në lagjen 28 Nëntori, Elbasan, dyshohet se duke hedhur mbeturinat tek koshi i plehrave ka rrëshqitur dhe ka gjetur vdekjen. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave.”, thuhet në njoftimin e policisë, përcjell dosja.al