Fjalë Kyçe

“Rrethi jem” nga 2Ton merr një milion klikime

“Rrethi jem” nga 2Ton merr një milion klikime

Hip hop ylli, 2Ton, para pak ditësh publikoi projektin e ri.

Reperi publikoi projektin e titulluar “Rrethi Jem” që tashmë u pëlqye nga publiku.

Në më pak se pesë ditë 2Ton arriti një milion klikime.

Muzika është punuar dhe teksti nga vet reperi.

Klipi është punuar nga Grand Media në një prej shteteve të Evropës.

2Ton mbetet një prej artistëve më aktiv të skenës.

Reperi gjilanas është shumë i kërkuar sidomos në Gjilan.