Fjalë Kyçe

Rrezarta pozon me foto nga shtrati

Rrezarta pozon me foto nga shtrati

Këngëtarja Rezarta Shkurta ndodhet në Stamboll dhe duket se po i shijon më së miri pushimet e saj.

Përmes një postimi në rrjete sociale, Rezarta ka zgjedhur të rrëmbejë gjithë vëmendjen e ndjekësve.

Postimi i Rezarta Shkurtës.

Gjysmë e shtrirë në krevat dhe me çarçafët e bardhë ndër duar, këngëtarja ka ndarë pozën provokuese, ndërsa përshëndet fansat e saj: “Mirmëngjes botë”.