Fjalë Kyçe

Rrezik: Valë të mëdha në plazhin e Velipojës

Rrezik: Valë të mëdha në plazhin e Velipojës

Mot me reshje të shiut po mbretëron ditëve të fundit në qytete shqiptare, shkruan Insajderi.

E në bregdete, dallgët e mëdha të detit dhe temperaturat e ulëta, i kanë bërë pushuesit të largohen nga plazhi.

Në një video të publikuar në internet, shihen valët e mëdha të detit që përshkojnë detin e Velipojës ndërsa meteorologët parashikojnë ditë të tilla me shi edhe në vazhdim.

Pamje nga Velipoja 🌊🌊🌊Video : Natyra Morina

Gepostet von Meteo Ballkan am Montag, 29. Juli 2019