Fjalë Kyçe

Rryma e mbyt një burrë në Skënderaj

Rryma e mbyt një burrë në Skënderaj

Një burrë është goditur për vdekje nga energjia elektrike sot, në Skënderaj, raporton Gazeta Sinjali.

Lajmin e kanë konfirmuar familjarët e tij.

“Njoftojmë të gjithë miqtë, shokët dhe familjarët se sot me datën 21.7.2021, ka ndërruar jetë Idriz Prekazi, pas një incidenti me rrymë”, thuhet në njoftimin e shpërndarë nga familjarët e tij.