Fjalë Kyçe

Ryva mahnitë me këtë pamje

Ryva mahnitë me këtë pamje

Ryva habit me pamjen e saj.

Ryva Kajtazi është këngëtarja jonë e njohur që po pëlqehet jashtë mase me stilin dhe elegancën e saj, shkruan Gazeta Alo.

Ajo menjëherë pas lindje së vajzës filloi të merret me fitness duke formuar linja përfekte të trupit.

Në foton e fundit që postoi në instagram duket shumë joshëse duke iu bërë konkurrencë edhe vajzave të reja me dukjen e saj./Gazeta Alo/