Fjalë Kyçe

Ryva në pushime me burrin dhe vajzën larg Kosovës

Ryva në pushime me burrin dhe vajzën larg Kosovës

Ryva largohet nga Kosova për pushim.

Ryva Kajtazi, është këngëtare dhe aktore e njohur dhe shumë e dashur për publikun, shkruan Gazeta Alo.

Ryva është shumë aktive në rrjetet sociale e sidomos në instagram ku publikon imazhe të ndryshme me shoqëri dhe familjen e saj.

Sot ajo ka publikuar një foto me vajzën e saj, ku shihet se kanë shkuar për pushime në Zvicër me familjen e ngushte./Gazeta Alo/