Fjalë Kyçe

Ryva shkëlqeu mbrëmë në festë, por befasoi me fustanin që ka zgjedhur

Ryva shkëlqeu mbrëmë në festë, por befasoi me fustanin që ka zgjedhur

Ryva Kajtazi është një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare.

U bë e njohur fillimisht si aktore për t’u bërë më vonë një këngëtare tejet e suksesshme, përcjell ORAinfo.

Ryva komentohet shumë sidomos për paraqitjet e saj përherë plot stil.

Mbrëmë ajo ka qenë në një dasmë dhe gjithë vëmendjen mori fustani i saj i shkurtër dhe jo si jemi mësuar ta shohim atë.