Fjalë Kyçe

Ryva si asnjëherë më parë, befason me pamjen

Ryva si asnjëherë më parë, befason me pamjen

Sërish befason me pamjen Ryva.

Këngtarja e mirënjohur e estradës shqiptare Ryva Kajtazi e njëheri edhe një nënë e cila pa marrë parasysh se është nënë e një vajze akoma ka kohë të merret me palestër, shkruan Gazeta Alo.

Ajo përveq kësaj po gjen kohë të jetë aktive edhe në rrjetet sociale duke bërë shum postime kohëve të fundit.

Së fundmi ajo ka postuar një foto në storyen e saj ku shihet që ende i jep shum rëndësi bukurisë së saj ku përveq make up’it që ka vënë ajo ka përdorur edhe një prej filtereve të instagramin dhe duket mjaftë në formë si gjithmonë./Gazeta Alo/