Fjalë Kyçe

S4MM në Francë, shfaqet nën shoqërimin e kësaj femre

S4MM në Francë, shfaqet nën shoqërimin e kësaj femre

Edhe S4MM është shfaqur nën shoqërimin e një femre.

Reperi S4MM në llogarinë e tij në Instagram e ka publikuar një foto me një vajzë e cila me gjasë është e dashura e tij, shkruan lajmi.net.

”Janari”, ka shkruar ai pranë postimit dhe komentet e ndryshme të fansave nuk kanë munduar.

Njëri prej tyre ishte ”Mos e ke edhe ti shoqe”. Ndryshe S4MM për publikun njihet me projektet muzikore ‘dissa’ për kolegët reperë.

https://www.instagram.com/p/BsnYWgGnCc4/?utm_source=ig_embed