Fjalë Kyçe

S4MM ofendoi Rina Balajn, reagon menaxheri i saj

S4MM ofendoi Rina Balajn, reagon menaxheri i saj

Deklarata e S4MM për Rina Balajn ka nxitur reagimin e saj dhe të menaxherit, Met Elshani.

S4MM për herë të parë në “Mirage” komentoi deklaratën e Rinës, e cila në një intervistë kishte deklaruar se nuk e kupton atë kur bën rep, shkruan lajmi.net.

Reperi kishte befasuar të gjithë kur tha se rep-artistja i ka vetëm 16 vjet, kurse Rina i ka reaguar përmes një statusi në InstaStory ku ka shkruar “Un 16 vjet veç shkolle i kom, o kompir HAHAHAHAHA”.

Përveç Rinës, ka reaguar edhe menaxheri i saj, Met Elshani, i cili në një status në Instagram ka ironizuar me S4MM-in.

“Se pasna dit qe punoj te leternjoftimat ne Istog. RIBERY pasoja”, ka shkruar ai.

Për të kuptuar se çfarë tha S4MM për Rinën, klikoni në videon e mëposhtme ku gjendet intervista e plotë e reperit.