Fjalë Kyçe

Sa bukur duken Lola dhe Dauti kur darkojnë së bashku

Sa bukur duken Lola dhe Dauti kur darkojnë së bashku

Ndonëse i ngarkuar e angazhuar në jetën politike, krahasa kësaj deputeti i AAK-së po gjenë kohë të mjaftueshme edhe për familjen.

Daut Haradinaj është i martuar me motrën e Anita Haradinajt, Lolen, shkruan “Kosovarja”.

Lola dhe Dauti janë një çift mjaft i komentuar në mediat rozë, sidomos kur pozojnë të dy bashkë s’ka se si të mos marrin vëmendje.

Edhe mbrëmë tek sa kanë darkuar ka rënë në sy dukja e tyre, e në veccanti e Loles.