Fjalë Kyçe

Sa e bukur vjen sot Kejvina

Sa e bukur vjen sot Kejvina

Modelja e njohur shqiptare Kejvina Kthella njihet për bukurinë dhe format trupore, të cilat i kanë mundësuar asaj të jetë një nga modelet më atraktive shqiptare.

Ajo arriti një fame të madhe tek publiku shqiptarë edhe për shkak se ishte pjesë e emisionit të Ermal Mamaqit, duke u bërë mjaft e dashur për publikun.

Bukuroshja Kejvina, vazhdon të jetë mjaft aktive nëpër rrjetet sociale me anë të paraqitjeve të saj.

Së fundmi ajo është shfaqur në Tiranë, e kthyer nga prapa ajo kishte vënë në pah bukurinë dhe format trupore duke marrë mijëra pëlqime.