Fjalë Kyçe

Sa e pasur është Tayna, me këto imazhe dëshmon

Sa e pasur është Tayna, me këto imazhe dëshmon

Tayna, këngëtarja e dashur për publikun si çdo herë befason me pamjen e saj sharmante.

Ajo në postimin e saj të fundit shihet me veshje shumë të shtrenjta, e që këto nuk mungojnë te këngëtarja prej se është bërë e famshme, shkruan Gazeta Alo.

Por, siç mësojmë, Tayna është edhe tmerrësisht e pasur, dhe jo më kot veshjet dhe prezantimet e saj
janë gjithmonë në top formë.

Kënga e saj e fundit është ajo me Ledri Vulen “Aje”, këngë që ka bërë shumë buj por që ajo premton që ky vit do të jetë akoma më i suksesshëm se ai i kaluari./Gazeta Alo/