Fjalë Kyçe

Sabri Fejzullahu me bashkëshorten shijojnë ditët e nxehta të verës në Ulqin

Sabri Fejzullahu me bashkëshorten shijojnë ditët e nxehta të verës në Ulqin

Sabri Fejzullahu ndodhet në Ulqin së bashku me gruan.

Këngëtari i njohur shqiptar, Sabri Fejzullahu dhe bashkëshortja e tij Nera kanë zgjedhur Ulqinin për ti kaluar disa ditë pushimi në bregdet, shkruan lajmi.net.

Fillimisht ishte Nera ajo e cila e publikoi një Instastory nëpërmjet të cilit tregon pamjen e bukur, e më pas këngëtari Sabri Fejzullahu i publikoi disa fotografi.

“Ulqimi i bukur”, ka shkruar Nera pranë postimit të fotografisë. Këngëtari Sabri Fejzullahu nuk e ka ndërmend të ndalet në publikimin e projekteve të reja muzikore.

Këngët e tij dëgjohen nga gjenerata të ndryshme.