Fjalë Kyçe

Sabri Fejzullahu me dhuratë për 11 vjetorin e pavarësisë, publikon këngën “Shqipe”

Sabri Fejzullahu me dhuratë për 11 vjetorin e pavarësisë, publikon këngën “Shqipe”

Sabri Fejzuallahu sapo ka publikuar projektin e tij të ri.

Sabri Fejzuallahu ka publikuar projektin e tij të ri me titull “Shqipe”, shkruan lajmi.net.

Kësaj kënge, këngëtari ia ka shoqëruar edhe videoklipin, të cilin e ka punuar “MProduction”, për tekstin dhe muzikën e këngës u kujdes Kreshnik Avdiu, kurse orkestrimin e bëri Ardian Kastrati.

Më poshtë mund ta dëgjoni projektin e ri nga Sabri Fejzullahu me titull “Shqipe”, i cili vjen si dhuratë për fansat me rastin e 11 vjetorit të pavarësisë së Kosovës.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=52&v=g7y7sx78iec