Fjalë Kyçe

Safete Mustafa shpalos kujtime nga e kaluara, publikon foto kur ishte e re

Safete Mustafa shpalos kujtime nga e kaluara, publikon foto kur ishte e re

Safetja dhe motra e saj, njihen për publikun shqiptar si, Motrat Mustafa, shkruan GazetaAlo.

Janë ato këngëtaret që po lënë gjurmë në zhanrin e muzikës popullore.

Së fundmi ato kanë shfletuar foto nga albumi i tyre në rini.

Safetja ndanë me ndjekësit në Instagram, një foto të vitit 90/91 , me veshje tradicionale shqiptare./GazetaAlo/