Fjalë Kyçe

“Sakrifikova që ti të mos zvarritëshe si kërmilli”, Rinor Hykolli reagon pas akuzave se ia bllokoi këngën Taynës

“Sakrifikova që ti të mos zvarritëshe si kërmilli”, Rinor Hykolli reagon pas akuzave se ia bllokoi këngën Taynës

Ish-menaxheri i Taynës, Rinor Hykolli, ka reaguar pas akuzave se ishte ai që ia bllokoi reperes këngën e re në YouTube.

Hykolli e ka mohuar këtë, duke thënë se kënga është bllokuar nga firmat dhe kontratat që reperja ka nënshkruar për të arritur në këtë pikë të karrierës.

Në postimin e tij të gjatë në Instagram, Hykolli ka shkruar për rrugëtimin në karrierë me këngëtaren, derisa në fund i ka uruar suksese.

“Prandaj çeshtja jone seshte me e jona por e letrave tona te shkrume e zeza mbi te bardhe e une skam cka bej me shume mbi ato qe vet kemi dakortesu me i firmos ne dite te mira apo nevoje… Une vec uroje ta mirembash ate cka me shume mund bera per ty dhe ishalla te shoh larte e me larte . Secili ne rruge te vet, me ndihmen e Zotit pacim akoma suksese me te medha!”, ka shkruar Hykolli.