Fjalë Kyçe

Samanta me pozë seksi në të brendshme, ekspozon këtë pjesë të trupit

Samanta me pozë seksi në të brendshme, ekspozon këtë pjesë të trupit

Samanta Karavella ka ndarë me ndjekësit një imazh, shkrepur gjatë xhirimeve të klipit të fundit.

Samanta Karavella ka publikuar një fotografi të re në llogarinë e saj në Instagram, shkruan lajmi.net.

Në atë imazh, këngëtarja duket joshëse vetëm në të brendshme, ndërsa pranoi shumë pëlqime dhe komente nga ana e ndjekësve.

Kujtojmë që projekti i fundit muzikor nga Samanta Karavella është “Vonë”, në duet me Elinel, kjo këngë po pritet mirë nga publiku.

https://www.instagram.com/p/BsS4Fl5g-OD/?utm_source=ig_embed