Fjalë Kyçe

Sara nga plazha tregon trupin me celulit

Sara nga plazha tregon trupin me celulit

Bukuroshja shqiptare Sara Hoxha e cila u bë e njohur që kur bëri publike lidhjen me reperin Ledri Vula vazhdon të jetë një nga emrat më të përfolur në mediet rozë.

Fakti që gëzon një bukuri natyrale pa bërë asnjë ndërhyrje, është shembull për vajzat tjera, shkruan “Kosovarja”.

Tash e disa ditë është në pushime me Ledrin ku kanë publikuar foto e video të shumta për ndjekësit e tyre në rrjete sociale.

Duke reklamuar barkun e fryrë, ajo kësaj radhe vendosi të tregojë trupin real me anë të një imazhi.

E shtrirë e duke marrë rreze dielli ajo fotografojë këmbën e saj e cila është e mbushur me celulit.

Kaq e guximshme dhe e veçantë di të jetë vetëm ajo, duke mos përdorë photoshopin në asnjë imazh.