Fjalë Kyçe

‘Sasa’ i paska ngjarë komplet nënës së saj, për ditëlindje publikoi këtë foto të saj

‘Sasa’ i paska ngjarë komplet nënës së saj, për ditëlindje publikoi këtë foto të saj

Adriana Matoshi është një prej aktoreve më të pëlqyera të momentin.

Ndonëse luajti në shumë filma e seriale është roli i ‘Sasës’ në serialin ‘O sa mirë’ ai që po e bënë dhe më të komentuar.

Sasa është e përfolur shumë për jetë private e të cilën nuk heziton ta ekspozojë në rrjete sociale, shkruan orainfo.

Sot, ajo ka publikuar një foto me të cilën uron nënën e saj dhe na bën të kuptojmë që Sasa i ka ngjarë shumë asaj.