Fjalë Kyçe

‘Sasa’ me të bijën duken si motra, në këto foto

‘Sasa’ me të bijën duken si motra, në këto foto

Adriana Matoshi është një nga aktoret më të komentuara dhe më të pëlqyera shqiptare.

Ajo mori simpatinë e audiencës veçmas me rolin e saj në serialin komik “O Sa Mirë”.

Por, krahas sukseseve në profesionin e saj, aktorja nga Gjilani komentohet edhe për jetën private.

Ajo madje nuk heziton të ndajë momente dashurie e kujdesi edhe me fëmijët e saj, shkruan io.

Së fundmi vjen me disa fotografi të ëmbla me vajzën e saj të madhe, Kaonën e cila gjithashtu po shkon hapave të saj.