Fjalë Kyçe

‘Se pom ftohet çaji’, Albin Kurti bisedon me qytetarët

‘Se pom ftohet çaji’, Albin Kurti bisedon me qytetarët

Albin Kurti ka qëndruar në qytetin e Prizrenit, ku është takuar me qytetarë.

Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, gjatë fjalimit të tij shihet duke e pirë çajin e rusit teksa bisedon me të pranishmit rreth fushatës dhe zgjedhjeve që do të mbahen më 6 tetor.

E si duket kreu i VV-së nuk e pi çajin nëse i ftohet, e madje ai e pi atë edhe me limon.

https://www.facebook.com/KlanKosovaOfficial1/videos/2250638538580623/