Fjalë Kyçe

Sejdiu për shkarkimin e Rikallos: Dita e mirë shihet në mëngjes

Pas shkarkimit të Ministrit të Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Nenad Rikallo ka reaguar shefi i Grupit Parlamentar të PSD-së, Dardan Sejdiu.

Me votat pro votimit të buxhetit për këtë vit deputetët e Partisë Socialdemokrate e kanë kushtëzuar Qeverinë me shkarkimin e ministrit të Bujqësisë, Nenad Rikallo, shkruan Gazeta Alo.

Sejdiu, duke publikuar vendimin për shkarkimin e Rikallos, ka shkruar se dita e mirë shihet në mëngjes.

“Dita e mirë shihet në mëngjes!

  1. Rikallo u shkarkua ✅”./Gazeta Alo/