Fjalë Kyçe

Seldi Qalliu bën të ditur nëse e ka gjetur dashurinë pas ndarjes

Seldi Qalliu bën të ditur nëse e ka gjetur dashurinë pas ndarjes

Seldi Qalliu vitin që lamë pas i dha fund fejesës me këngëtaren Mimoza Shkodra por sapo u bë e ditur a e ka gjetur apo jo dashurinë pas ndarjes.

Seldi Qalliu, nëpër intervista pati folur për ndarjen dhe ka treguar se ka shumë respekt për Mimozën pavarësisht asaj çfarë ka ndodhur, e në anën tjetër ajo në ‘Mirage’ e ka dhënë përgjigjen e prerë se është e vetme dhe e lumtur, shkruan lajmi.net.

Pas gjithë kësaj u diskutua se Seldi ka nisur një lidhje të re me Keisin, vajzën me të cilën e ka realizuar një bashkëpunim, këngën ‘Ska dashni’.

Mirëpo ajo e ka mohuar një gjë të tillë ndërsa edhe Seldi para pak minutash ka treguar se është një fjalë beqar.

https://www.instagram.com/p/Bs7_xcshcM7/?utm_source=ig_embed