Fjalë Kyçe

Shala viziton fshatrat Likoshan, Godanc e Gllanasellë, premton se PDK-ja do t’u qëndrojë gjithmonë afër

Shala viziton fshatrat Likoshan, Godanc e Gllanasellë, premton se PDK-ja do t’u qëndrojë gjithmonë afër

Kandidati për deputet nga radhët e PDK-së, Ferat Shala, ka mbajtur takim me banorët e fshatrave, Likoshan, Godanc dhe Gllanasellë, shkruan GazetaAlo.

Ai ka thënë se PDK-ja do të jetë gjithmonë afër qytetarisë aktive të këtyre fshatrave.

Postimi i tij i plotë:

Partia Demokratike e Kosovës padyshim se merr forcë dhe frymë të re në Likoshan, Godanc dhe Gllanasellë.

Bijtë dhe bijat e Likoshanit, Godancit dhe Gllanasellës çdo herë kanë ditur si të rreshtohen politikisht, e këtë ata po e bëjnë edhe tani.

PDK-ja, si alternativë e pashmangshme politike për një të ardhme të sigurt të vendit tonë, do të jetë gjithmonë afër qytetarisë aktive dhe shumë dinamike të këtyre fshatrave.

Likoshani, Godanci dhe Gllanasella – me kë tjetër – pos me PDK-në!?

Image may contain: 4 people, indoor

Image may contain: 14 people, people smiling, people standing, tree, sky, outdoor and nature